אודות

ברגעי שיא כאשר אדם מרגיש סיפוק ממלא ועוצמתי מתגלה הפוטנציאל שיש בו לעונג ואהבה עצמית ולהכרה ביכולות שלו,זה יכול להגיע ממקום קטן ושקט ולשטוף כמו גל ענק וסוער,מתוך הטלטלה וסערת הרגשות נוצרת התלהבות גדולה ומציפה-תשוקה! כשיש תשוקה אמיתית לדבר ניתן לשים את האצבע על מה הביא אותנו להכיר בה ולהרגיש אותה וזו מתנה גדולה. רגע מכונן ואורגזמי.

אני ניבית פולאט,מחנכת למיניות בריאה ומנחת קבוצות מטעם "דלת פתוחה"

מנחה סדנאות חינוך מיני לנוער בבתי ספר תיכוניים

מנחת מעגלי נשים,ערבי נשים ומסיבות רווקות

מלווה תהליכי שיקום מיני באופק נשי חיפה(נשים שורדות זנות ונגמלות)

מרצה באופן פרטי ומטעם מכון "תודעה" על תופעת הזנות בישראל

תמיד חקרתי מיניות ממבט עכשווי על העבר בדקתי והתעניינתי בנושא והייתי מקור מידע לכל הסובבים אותי מאז ועד היום,את המסע התחלתי באופן רשמי בעבודה במרכז להעצמת המיניות והזוגיות בחיפה,תוך כדי תנועה ומפגשים עם מאות רבות של אנשים ובעיקר נשים הבנתי שמיניות היא כוח מניע בכל תחומי החיים ונולד אצלי דחף לחקור כל מה שקשור אליה.

עם השנים ותוך כדי לימוד עצמי הנחיתי מסיבות רווקות וערבי נשים וגיליתי חיבור מיוחד ודרך רגישה ואותנטית להגיע לאנשים וליצור פתיחות לשיח בנושא מיניות,נושא לא מדובר מספיק ולעיתים מביך.

בהמשך עלו שאלות שהובילו אותי ללימודים מעשיים והכשרה מקצועית להנחיית קבוצות וחינוך למיניות בריאה\מיטיבה\משתנה.

מה הערכים המיניים שלי? אלו מהם מגיעים מבפנים ומי מהם מושפע ממקורות ומעגלים חיצוניים? 

מה באמת גורם לתשוקה? איפה היא עוצרת? מתי ואיפה היא מתחילה?

מתי אין לי תשוקה וזה לא מאיים עלי? האם כמות עולה על איכות? ועוד שאלות רבות

על חלק מהשאלות עניתי לעצמי ועם שק מכובד של ידע רב וניסיון חיים בנוסף לעמידה מול קהלים רבים וקבוצות קטנות ואינטימיות אני מעבירה את הידע והשאלות הלאה ובעיקר מביאה למודעות מיניות מיטיבה ופתוחה,יצירת שיח ונטיעת מחשבה שהיא התחלה של כל תהליך אישי.

 

מוזמנות ומוזמנים ליצור איתי קשר

052-3777704